امروز : سه شنبه 24 تیر 1399  - مصادف با 23 ذی‌القعده 1441

hamyar title

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

حضور شرکت همیارشهر در چهارمین نمایشگاه بین المللی مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسر کشور

1- شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی، ارتباط منسجم و مرتبط با یکدیگر ندارد. یکی از اهداف نمایشگاه، ایجاد هم افزایی بیشتر بین شهرداری های سراسر کشور می باشد که این نمایشگاه بدلیل گردآوری آنها در یک محدوده زمانی خاص، باعث می شود تا امکان تبادل تجربیات بین شهرداری ها بیشتر شود.

2- با توجه به اینکه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر اساس شاخص هایی که برای شهرداری تعریف میکند نسبت به ارزیابی آنها در مدت برگزاری نمایشگاه اقدام می نماید، این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا شهرداری ها خود را به استانداردهایی که برای آنها تعریف شده است نزدیک کنند.

3- حضور شرکت ها، سازندگان و کارخانجات که محصولات تولیدی آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، فرصت بسیار مناسبی است تا شهرداری ها با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا آشنا شوند.

4-بدلیل حضور کارخانجات و شهرداری ها بطور همزمان در این نمایشگاه، امکان بسیار مناسبی است که تا شهرداری ها بی واسطه نسبت به ارزیابی شرکتها و خرید مستقیم از آنها اقدام نمایند.

5- برپایی این نمایشگاه بدلیل وجود تجهیزات موجود در آن برای شهرداریها و استفاده از این امکانات، می تواند جهت تسریع و تسهیل در رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی شهروندان موثر باشد.

6- شرکتها و کارخانجات سازنده و تولید کننده که محصولات آنها مرتبط با شهرداری ها می باشد، بستر بسیار مناسبی خواهند یافت تا ضمن عرضه و فروش بی واسطه محصولات خود به متقاضیان، نسبت به مقایسه تولیدات خود با سایر رقبا اقدام نمایند.

حضور شرکت همیار شهر در بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری

حضور شرکت همیار شهر در بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری

computer

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان این نمایشگاه با حضور 98 شرکت داخلی فعال در زمینه دانش و محصولات رایانه ای از سه استان اصفهان، تهران و فارس در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا شده است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه دستاوردها و محصولات خود را در زمینه سخت افزار، نرم افزار، شبکه و امنیت، اینترنت، رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای، دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک در هشت هزار و 500 مترمربع فضای سرپوشیده برابر دید علاقه مندان قرار می دهند

ناصر نفری سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها طی بازدید از این نمایشگاه یکی از ویژگی های بیستمین نمایشگاه اتوکام اصفهان حضورشرکت همیار شهر اصفهان وابسته به سازمان همیاری اشاره کرد و گفت: فعالیت مستمر و تخصصی این شرکت، مجموعه خوبی برای شهرداری های استان را به همراه آورده است که شهرداری ها بتوانند از پتانسیل این شرکت نهایت استفاده را نمایند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان نیز گفت: برخی نرم افزارها و برنامه های تلفن همراه که توسط جوانان و نخبگان اصفهانی تولید شده سر از شرکت های کره ای و چینی در آورده است.

حسین سیستانی در آیین آغاز بکار بیستمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان افزود: این ظرفیت بزرگی که در داخل کشور خودمان وجود دارد از طریق شرکت ها و محصولات خارجی به ما تحویل داده می شود.

وی ادامه داد: از این ظرفیت ها و توانایی ها بدلایل مختلفی که بخشی از آن به دولت برمی گردد، در داخل کشور به خوبی استفاده نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه باید زمینه و بستر مناسب برای شرایط کار و اصلاح امور درباره استعدادهای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور فراهم شود، گفت: ایران با برخورداری از این توانمندی ها در زمره جوامعی است که می تواند حرف قابل توجهی برای حضور در صنعت رایانه داشته باشد. ..

بیستمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری

وعده ما سالن شیخ بهایی ،غرفه 127 (همیارشهر)

فراخوان شرکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان آغاز شد.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان گفت: زمینه های شرکت در نمایشگاه اتوکام اصفهان، سخت افزار، شبکه، نرم افزار، رسانه های دیجیتال، دولت الکترونیک، تجارت الکترونیک، اینترنت، وب، امنیت و آموزش است.
میرعظیمی رویکرد امسال نمایشگاه را نوآوری و ابتکار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دانست و افزود: علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه از امروز می توانند به نشانی اینترنتی autocom.ir مراجعه کنند.
بیستمین نمایشگاه اتوکام اصفهان از سوم تا هفتم دی در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود.

 

افتتاح فاز اول پروژه آزادراه اصفهان کاشان

فاز اول تجهیز و راه اندازی شبکه LAN،سیستم نظارت تصویری و نرم افزار کنترل تردد دفتر مرکزی سان آرا و آزادراه اصفهان کاشان افتتاح و به بهره برداری رسید .

روابط عمومی شرکت مهندسی همیار شهر وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان