hamyar title

web gis
برای استفاده از پشتیبانی سامانه اطلاعاتی الکترونیک همیار شهر وارد شوید، راهنمای پشتیبانی

ارائه اطلاعات در محیط اینترنت یک راه دسترسی سریع و آسان جهت اطلاع رسانی به مردم میباشد. از طرفی سیستم اطلاعات مکانی قابلیت پردازش و تجزیه و تحلیل اطلاعات را در زمانی کوتاه و با دقت بالایی در این محیط مهیا می‌سازد. همچنین اطلاعات گرافیکی و توصیفی با فرمت های مختلف دارای مختصات مکانی خواهند بود. حال اگر قابلیت ها و مزایای اینترنت و سیستم اطلاعات مکانی بطور تلفیقی در محیطی با نام WebGISارائه گردد می تواند یک سیستم اطلاع رسانی جامع و ابزاری کارآمد برای مدیریت کلان باشد.

در WebGIS لایه های اطلاعاتی برای مدیریت در بخش های مختلف شهری، گردشگری، مدیریت منابع آب، مدیریت خطرات و بلایای طبیعی، مدیریت تاسیسات و ... برای بهنگام سازی و اطلاع رسانی و سایر اهداف ارائه خواهد شد. این لایه ها دارای جداول اطلاعاتی و مختصات مکانی بوده و هر کاربری به آسانی می تواند از آنها استفاده نماید. WebGIS به نحوی طراحی خواهد شد که هر کاربر، حتی آن دسته از کاربرانی که آشنایی اولیه با سیستم اطلاعات مکانی ندارند قادر خواهند بود از آن استفاده نمایند. از جمله مزایای WebGIS در بخش های مختلف مدیریتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱. ارائه اطلاعات زمین مرجع بصورت رقومی و توصیفی برای عموم کاربران

۲. اطلاع رسانی آنلاین

۳. کاهش حجم ترافیک و مصرف سوخت خودروها

۴. امکان تعیین سطوح دسترسی برای کاربران

۵. امکان اطلاع‌رسانی کاربران به کارشناس سایت از طریق اینترنت

۶. مشارکت کاربران سایت برای بهنگام سازی اطلاعات

 

web gis

پروژه های مرتبط

با تجربیات ما و همچنین پروژه های انجام شده ی مرتبط با آنتی ویروس در این قسمت آشنا شویدprojects-folde1

پروژه های مرتبط با وب جی آی اس

استعلام قیمت

در این بخش این امکان برای شما وجود دارد تا قیمت کالا یا خدمات مورد نظر خود را از ما استعلام نمایید .پاسخ شما حد اکثر در مدت 48 ساعت داده خواهد شد.Money-icon1

فرم استعلام قیمت شرکت همیارشهر اصفهان

ارتباط با کارشناسان فروش

همکاران ما در بخش فروش پاسخ گوی سوالات و درخواست های شما خواهند بود.module-icon-callback1

فرم ارتباط با کارشناس فروش