طراحی سامانه ویدئو کنفرانس شهرداری ها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار
  4. chevron_right
  5. طراحی سامانه ویدئو کنفرانس شهرداری ها

شرکت همیار شهر اولین سامانه ویدئو کنفرانس شهرداری ها را راه اندازی نمود.
مدیر عامل شرکت همیار شهر با بیان این مطلب گفت: این طرح با توجه به شرایط همه گیری کرونا با ارسال نامه ای به شهرداران استان ابلاغ شده است تا درخواست خود برای بهره مندی از این سامانه را به ما اعلام کنند.
ایشان با تاکید بر اینکه در این سامانه مباحث امنیتی لحاظ شده است گفتند: پس از اجرای آزمایشی در صورت اینکه پایداری سامانه برای ما به تایید رسید آن را اعلام رسمی خواهیم کرد.
علوی تعهد به مشتری، قیمت مناسب، توانمندی و زمان مناسب برای ارائه خدمات را ارکان اصلی سیاست های شرکت دانست و یادآور شد: در زمینه توانمند سازی نیروی انسانی شهرداری ها و خانواده هایشان قراردادی را با دو مجموعه آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات منعقد کرده ایم.
وی ادامه داد: با دانشگاه علمی کاربردی سازمان همیاری وارد مذاکره شده ایم تا دوره های تخصصی کاربردی در حوزه IT را برای آنها برگزار کنند.
او با تاکید بر اینکه پاشنه آشیل شهرداری ها موضوع درآمد است افزود: حوزه فناوری اطلاعات به شدت درآمد زا است و شهرداری ها با توجه به ماهیت فعالیت هایشان و اینکه گنجینه ای از دیتا هستند می توانند از این راه کسب درآمد کنند.
علوی ایجاد میز خدمت در شهرداری ها برای ارائه خدمات کیفی به شهروندان در راستای درآمدزایی مهم دانست و گفت: این شاخص تحقق شهرهای هوشمند است که برای شهرداری و شهروندان یک حرکت برد برد محسوب می شود.
به گفته وی شرکت همیار شهر آمادگی دارد تا با ارائه مشاوره رایگان به شهرداری ها در حوزه فنی، نظارت و اجرا طرح ها در حوزه IT را اجرایی کند.
او با تاکید بر اینکه شهرداری ها قسمتی از جامعه هدف به منظور سرویس دهی می باشند، همچنین این شرکت با طراحی برنامه های مختلف مبتنی بر سرویس گرایی و نیاز جامعه به دیگر مشتریان خود در بخش های دیگر خدمت رسانی میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 − هشت =

فهرست